Meno: Dominika Kováčová  

Vek: 18

Mesto: Levice

Tancuješ od kedy: Odmalička od mojich 6 rokov

Čo sa ti na tancovaní páči: Pri tancovaní som úplne iným človekom, nad ničím nepremýšľam iba sa uvoľním a všetko už ide samo. Je to pre mňa najväčší odreag, dokážem ním vyjadriť všetky pocity.
Obľúbená destinácia:
Obľúbený tanečný pohyb:

V čom najradšej tancuješ: legíny a veľká mikina J

Kde trénuješ: v našich priestoroch, ktoré si prenájimame

Čo máš rád/a: milujem svojich priateľov/ priateľa,  rodinu, dobrú hudbu, jedlo :D a predovšetkým Tanec.

Nejaká trápna vec: Počas tancovania ? Mm tak asi to keď som sa šmykla na pódiu a nepríjemne padla ale bolo ich ešte omnoho viac :D.

Tvoje vystúpenie na ktoré nezabudneš: Akcia Dotyk svetla 1 v Leviciach. Bola to moja prvá premiéra s touto tanečnou skupinou a celkovo prvýkrát som sa ukázala v tomto tanečnom štýle. Ale verím tomu že takých ešte príde veľa J

Obľúbený tanečník/čka: Každý tanečník je niečím výnimočný, preto sú mojou inšpiráciou viaceri.

Ďalšie koníčky: Všetko spojené s tancom, čiže rôzne zábavy. Ale priznám sa že aj rada varím :D

Súčasťou teba je určite hudba, aká: Tanečný Hip Hop,  RnB. Ale vypočujem si rôzne žánre, podľa nálady J

Najhoršia vec čo sa ti stala:

Čo ťa ťahá stále tancovať: Myslím si že sa mi ešte nič také hrozné nestalo J

Čo neznášaš: Keď sa človek snaží a robí všetko preto aby to bolo čo najlepšie a nakoniec počúva len samé ohováranie a neznášam opovrhujúce pohľady namyslených báb, ktoré si myslia, že keď majú na sebe opätky a kilo mejkapu sú najkrajšie.

Na aký tip hudby najradšej tancuješ: Rýchla rytmická a hlavne kde sú silné basy vďaka ktorým viem zvýrazniť kroky.

Úzke, alebo široké nohavice: Hore širšie dole úzke :P

Nejaké súťaže a umiestnenia: Malacky H and T cup 2011 1. Miesto s duom a 2. Miesto so skupinou, ME Maďarsko skupina 3. miesto

Plány do budúcnosti: Chcela by som sa aj naďalej venovať tancu. V prvom rade však určite opustiť toto mesto a možnože aj štát, pretože takýmto spôsobom zo mňa nič nebude. Potrebujem sa tanečne rozvíjať a niekedy mám pocit, že toto mesto a okolie mi nedáva veľmi na výber. Chcela by som vyskúšať si ísť zarobiť do zahraničia a potom z tých peniažkov navštíviť New York a skúsiť šťastie hocikde aj keď by som začala najprv  tancovať čo i len na ulici :D . Možnože si ma niekto všimne. Aj keď to znie možno hlúpo je to môj sen odmalička a len tak ho nezahodím J. Ak sa nepodarí nevadí študovať môžem aj neskôr J.

Fotogaléria