M.O.V.E.M.E.NT.

Festival pohybovej kultúry

MOVEMENT - Festival pohybovej kultúry, je o alternatívnych športových aktivitách, umení a hudbe. Určený je pre nebmedzenú vekovú kategóriu ľudí, ktorí majú radi hlavne pohyb, subkultúru ulice a hlavne zdravý životný štýl. Jedná sa o propagáciu aktivít, ktorými chceme zvýšiť atraktivitu a životnú úroveň mesta Levice a jeho okolia. Verejnou zbierkou priamo na festivale a finančnou podporou zo strany sponzorov, plánujeme vybudovať športovú a relaxačnú zónu.
 
 
Organizátori podujatia:
 
 
Miesto podujatia: 
 
> Mesto Levice, Námestie hrdinov
 
Dátum a čas podujatia:
 
> 06-09-2014 / 9:00 hod. - 18.00 hod.
 
Program podujatia:
 
> Športové, tanečné a hudobné aktivity pre každého /workshopy/
> Jungle Gym stánok /posilňovanie vlastný telom/
> ZOOCREW stánok /extrémne športy/
> BM Generation stánok /tanečná špola/
> Black Flys Stánok /BMX Flatland, Trial, občerstvenie/
> Graffiti a street art /umelo vytvorená stena/
> Materská škola P.O.Hviezdoslava
> Indo board balančná doska
> Dj Damen

VIDEOPOZVÁNKA / FlashMob Levice / 25-07-2014

 

Šport a športové aktivity majú celospoločenský význam v oblasti vzdelávania, zdravia občanov, prevencie proti nežiadúcim spoločenským a civilizačným javom. Šport je nositeľom časti kultúrneho dedičstva, národnej identity. Pravidelné športovanie v mladom človeku podporuje sebadisciplínu, rozvoj vôľových vlastností, upevňuje zmysel pre kolektív. Športovanie pozitívne ovplyvňuje zdravotný stav detí, ich telesnú zdatnosť a imunitu. Je to jedno z najlepšie využitých činností vo voľnom čase. 

Súčastné obdobie je charakterizované uponáhľaným, často až psychickým stresovým spôsobom života. Aj preto chceme aby ľudia prišli na iné myšlienky touto formou sa začali venovať viacej samím sebe, začali žiť zdravšie a hlavne i pre seba. Pre rekreačných i aktívnych  športovcov je šport stále považovaný za určitý druh duševného odpočinku a rehabilitácie. Duševným uvoľnením a chuťou je veľa vecí jednoduchších, a veci sa tak dejú ľahšie a uvoľnenejšie.

 

Prídite podporiť toto podujatie a zapojiť sa, vyskúšať si možno pre Vás niečo nové, atraktívne. Zabavíme sa spolu a užijeme si tento deň plný energie a dobrej nálady. 

 

Tešíme sa na Vás - Organizačný tím MOVEMENT - Festival pohybovej kultúry

 

 

Fotogaléria: MOVEMENT - festival pohybovej kultúry

Táto fotogaléria je prázdna.

Fotogaléria: MOVEMENT - prehliadka >ingK<

Táto fotogaléria je prázdna.

Fotogaléria: MOVEMEMENT - točenie videopozvánky

Táto fotogaléria je prázdna.