Vitaj a Ďakujeme, že si navštívili našu stránku a že máš záujem spoznať naše občianske združenie Klub extrémnych športov ZooCrew, ktoré zhromažďuje ľudí každého veku, ktorí sa chcú niečím prezentovať, respektíve ukázať to,  čo sa v nich skrýva a  poukázať na svoj talent.

Náš športový klub funguje 5 rokov a vychováva skvelých športovcov, kreativcov, umelcov a mnoho ďalších talentovaných jedincov.  Staráme sa o aktívne športové, hudobné, umelecké a iné kreatívne vyžitie v okolí nášho mesta Levice, i na území celej Slovenskej republiky. Nájdeš u nás priateľský kolektív, príjemnú atmosféru a tiež novú partiu priateľov.

V nasledujúcich kategóriách nájdeš všetko o našom fungovaní, motivácií a cieľoch našich ciest. Táto stránka prezentuje roky našej aktivity, mnoho ďalších skvelých projektov a akcií do budúcnosti. Z roka na rok sa komunita stáva silnejšou a skúsenejšou. Pomáhame vytvárať scénu na všetky rôzne smery, ktoré ponúkajú mladým ľudom inšpiráciu a motiváciu do budúcnosti. Poukazujeme na životný štýl tejto doby a snažíme sa vytvárať podmienky pre rozvoj osobnosti.

 

Nazri do našich plánov a pridaj sa ku nám.

Ak máš pocit, že patríš do našej ZooCrew a vieš prispieť svojim talentom, tak neváhaj a kontaktuj nás. Budeme veľmi radi ak nám dáš o sebe vedieť a dostaneš priestor na sebarealizáciu, motiváciu a prezentovanie.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhaj kontaktovať.

Takže pusti sa do listovania stránok a užívaj si to.

Zdraví, Naša ZooCrew . . .

Fotogaléria Zoo Komunity . . .

 

Videogaléria Zoo Komunity . . .

Všetky naše videá, plus videá ostatných crews, nájdeš na našej úvodnej stránke. Tak checkuj!

Úvodná stránka