Veľké poďakovanie patrí  naším  Generálnym partnrom, ktorí podporujú naše akcie, projekty a celkové dianie ZooCrew. Vďaka nim dokážeme každoročne organizovať športové, hudobné, tanečné  a iné podujatia venované hlavne mladým ľuďom, no i staršej generácií.  Podpora z tejto strany je rovnako ako z materiálneho hľadiska, tak i finančného. Zohnať dobrého a silného partnera nie je jednoduchá práca a ak sa to podarí, je potrebné presvedčiť o spojich kvalitách a cieľoch. Vtedy je možné nadviazať aj pravidelnú  spoluprácu. Dlhoročným organizovaním kvalitných  podujatí, sme si dokázali získať dobrých partnerov, bez ktorých by toto všetko v podstate nebolo možné uskutočniť a ktorým patrí veľké poďakovanie a ochotu pomáhať a podporovať naše i ostatné skupiny ľudí, ktorým záleží na tom ako kvalitne sa žije a čo všetko dokážeme ponúknuť.

Takže, tešíme sa na ďalšiu spoluprácu ...

 

PHUTURA.sk

Kamenný obchod v centre Levíc, ktorý rovnako preferuje štýlové obliekanie pre všetky vekové kategórie a ponúka vo svojom sortimente i športovo eleganté oblečenie a obuv. Venuje sa predaju komponentov a prostriedkov úsko spätými s extrémnymi športami a touto filozofiou sa posúva z roka na rok ďalej. Shop, ktorý podporuje miestnych jazdcov na bicykloch, skateboardoch, snowboardoch, ktorý sponzoruje množstvo dobrých jazdcov a ktorý pomáha rásť Slovenskej scéne.

www.PHUTURA.sk

 

AVROPA s.r.o.

Hlavný distribútor na Slovensku značiek OSIRIS, GLOBE, SUPRA a KR3W, ktoré preferujú slobodu a štýl od punku k hip-hopu, od ol'schoolu k trend-settingu.

Ich kamenné obchody môžete nájsť na týchto miestach:

Avropa World ZV
Námestie SNP 74/28

96001, Zvolen
google maps: https://g.co/maps/t3jvd

 

    

 

MONSTER ENERGY DRINK

 Tento energetický nápoj ktorý posúva tvoje možnosti na inú hranicu je nie len skvelým osviežením, ale i dobrým partnerom pri organizovaní športových podujatí, bez ktorého by to nebolo ono. Vďaka Monster energy drinku a jeho tímu sa z podujatia stáva ešte atraktívnejšia záležitosť, ktorá ti prináša skvelý zážitok, na ktorý nezabudneš. Rovnako niekoľko ročná spolupráca je skvelým základom na organizovanie stále kvalitnejších podujatí, ktoré nám môžu závidieť i za hranicami.

 

 

 

 

 

Logá Generálnych partnerov