Poďakovanie patrí aj naším mediálnym partnerom, ktorí rovnako podporujú naše akcie, projekty a celkové dianie ZooCrew. V našom zozname mediálnych partnerov sa nachádzajú miestne, lokálne noviny, časopisy rôzneho typu, rádiá, lokálne i celoslovenské televízie a samozrejme portály, ktoré navštevuje množstvo ľudí. Mediálna podpora je veľmi dôležitá pre informovanosť obyvateľstva, že sa niečo v okolí deje, alebo že sa dialo. Mnoho krát sme sa stretli s tým, že akcie ktoré sa konajú a majú malú mediálnu podporu rôzneho typu, tak mali malú návštevnosť a ľudia, ktorí by sa aj týchto podujatí, či projektov chceli zúčastniť, premrhali svoju možnosť. A však, aj keď k tomu dôjde, sú tu znova médiá, ktoré nám ponúkajú reporty a práve týmto sú maximálne zaujímavé.

Takže, tešíme sa na ďalšiu spoluprácu ...

 

TELEVÍZIA

LTS - Levická televízna spoločnosť www.levickatelevizia.sk

Televízna spoločnosť, ktorá pôsobí v lokalite mesta Levice a zaznamenáva všetky dôležité udalosti, o ktorých následne informuje obyvateľov mesta a okolia o dianí. 

Dlhoročná spolupráca nám pomáha kvalitne zachytiť našu aktivitu a posúvať ju našim spoluobčanom, ktrorí sa dozvedia o našich aktivitách a tom, k čomu smerujeme.

 

RÁDIÁ

Rádio FM / www.radiofm.sk

Rádio_FM je hudobné rádio s presahom do kultúrneho priestoru orientovaného na náročnejšieho, mlado zmýšľajúceho poslucháča. Sme súčasťou verejnoprávneho Rozhlasu a televízie Slovenska (RTVS). Už na prvé počutie sa líšime od zvyšku slovenského éteru hudbou i slovom. V playlistoch nájdete to najlepšie, čo na domácej i zahraničnej scéne vzniká, od indie rocku cez dubstep, hip-hop, world music, metal, až po tanečnú elektronickú hudbu či džez. Nechýbajú exkluzívne živé koncerty z vlastných štúdií alebo z domácich a zahraničných festivalov. Rádio_FM však nie je iba o hudbe, ale aj o témach, ktoré rezonujú, o ktorých treba hovoriť nahlas. Otvárame kauzy, prinášame zaujímavý pohľad na dianie okolo nás cez vlastnú publicistiku. Podporujeme novú slovenskú hudbu. Aj vďaka nej vznikli ocenenia Radio_Head Awards. Skrátka, nechceme byť najpočúvanejšie, ale najpočúvateľnejšie rádio na Slovensku.

 

NOVINY

Regionálne týždenníky MY / www.mynoviny.sk

Naše regionálne týždenníky vychádzajú v 19 tituloch v náklade 165 000 výtlačkov. Zastrešujeme Západné a Stredné Slovensko. Môžete nás nájsť v týchto mestách: Nitra, Levice, Šaľa, Nové Zámky, Topoľčany, Senica, Trnava, Trenčín, Považská Bystrica, Prievidza, Tvrdošín, Liptovský Mikuláš, Martin, Čadca, Žilina, Žiar nad Hronom, Banská Bystrica, Lučenec a Zvolen.
Poskytujeme vždy aktuálne a presné informácie z jednotlivých regiónov. Originálne rubriky, ktoré tvoria naši redaktori si čitatelia veľmi obľúbili. My v sebe skrýva symboliku ľudí v regióne.V týždenníkoch nájdete zaujímavú inzerciu, o ktorú sa starajú naši inzertní manažéri. Redakčný systém výroby novín, zodpovedá najmodernejším vydavateľským štandardom.

Regionálny týždenník POHRONIE so sídlom v Leviciach / www.pohronie.sk

Regionálny týždenník so sídlom v Leviciach. Politika, ekonomika, kultúra, šport, samospráva, úvahy a polemiky, publicistika, komentáre, fotografie, región.

 

ČASOPISY

BIKER / www.biker.sk

Slovenský časopis, ktorý sa venuje MTB, BMX, cyklistike a relaxu. Nájdete v ňom články a fotky z rôznych podujatí, ktoré sa konajú u nás i v zahraničí. Časopis Biker ide s dobou a napreduje rovnako ako v designe, tak i v skutočne kvalitných reportoch a kvalitnom podaní toho, čo ste naživo nevedeli zažiť a chcete sa k tomu aspoň približiť.

 

PORTÁLY

Bikemagazín.sk /  www.bikemagazin.sk

Internetový potrál, ktorý sa zaoberá bike scénou na Slovensku i v zahraničí. Kvalitne spracované texty, články a repoty, dopĺňané super fotkami a videjkami dopĺňajú tento úspešný portál, ktorý na svete už niekoľko rokov a jeho kvalita sa stále zlepšuje.

Sewer.sk /  www.sewer.sk

Portál SEWER.sk vznikol na prelome rokov 2005/2006 spojením 2 menších projektov, cadcacity.tk z Čadce a LZK z Novej a Starej Bystrice. Jeho hlavnou úlohou a snahou je odvtedy prezentovať a podporovať aktivity a záujmy ľudí z rôznych sfér žijúcich hlavne, no nie len na severnom Slovensku. Rovnako tak sa snažíme informovať a formou reportov aj prezentovať kultúrne a športové podujatia ktorejkoľvek zo subkultúr, ktoré sa web snaží zastrešiť.

LeviceOnline.sk /  www.leviceonline.sk

Lokálny portál, ktorý informuje o všetko dianí v Leviciach a jeho okolí. Vďaka tomuto portálu sa viete dozvedieť všetko o meste Levice a to aktuálne, čo, kde, kedy sa bude diať, alebo sa dialo a portál bol pri tom.

BMX-Street.com /  www.BMX-Street.com

Portál z Českej republiky, ktorého zámerom je informovať o BMX scéne v Čechách, na Slovensku i v zahraničí. 

Logá Mediálnych partnerov