Poďakovanie patrí aj naším  sponzorom, ktorí rovnako podporujú naše akcie, projekty a celkové dianie ZooCrew. Vďaka sponzorom dokážeme každoročne organizovať športové, hudobné, tanečné  a iné podujatia venované hlavne mladým ľuďom, no i staršej generácií. Dlhoročným organizovaním týchto podujatí, sme si dokázali získať už množstvo sponzorov a partnerov, bez ktorých by toto všetko v podstate nebolo možné uskutočniť a ktorým patrí veľké poďakovanie a ochotu pomáhať a podporovať naše i ostatné skupiny ľudí, ktorým záleží na tom ako kvalitne sa žije a čo všetko dokážeme ponúknuť.

Takže, tešíme sa na ďalšiu spoluprácu ...

ZÁPADOSLOVENSKÁ ENERGETIKA, a.s.

Západoslovenská energetika, a.s., (ďalej len ZSE) je vedúcou elektroenergetickou spoločnosťou na Slovensku. V roku 2002 sa stala súčasťou nemeckej energetickej skupiny E.ON. Dňom 1. júla 2007 sa zo ZSE vyčlenili do samostatných dcérskych spoločností služby prevádzky distribučnej sústavy ako aj obchod a predaj elektrickej energie.  ZSE Energia, a.s., a ZSE Distribúcia, a.s., sú 100 % dcérske spoločnosti ZSE.  

ZSE naďalej poskytuje zákaznícke služby vrátane fakturácie všetkým svojim zákazníkom – domácnostiam,  podnikateľským subjektom a strategickým podnikom slovenského hospodárstva. ZSE pôsobí na slovenskom trhu od roku 1922.

Ústredie:
Západoslovenská energetika, a. s.
Čulenova 6
816 47 Bratislava

kontakt@zse.sk

 

AVROPA s.r.o.

Hlavný distribútor na Slovensku značiek OSIRIS, GLOBE, SUPRA a KR3W, ktoré preferujú slobodu a štýl od punku k hip-hopu, od ol'schoolu k trend-settingu.

Ich kamenné obchody môžete nájsť na týchto miestach:

Avropa World ZV
Námestie SNP 74/28
96001, Zvolen
google maps: https://g.co/maps/t3jvd

 

MONSTER ENERGY DRINK

 Tento energetický nápoj ktorý posúva tvoje možnosti na inú hranicu je nie len skvelým osviežením, ale i dobrým partnerom pri organizovaní športových podujatí, bez ktorého by to nebolo ono. Vďaka Monster energy drinku a jeho tímu sa z podujatia stáva ešte atraktívnejšia záležitosť, ktorá ti prináša skvelý zážitok, na ktorý nezabudneš. Rovnako niekoľko ročná spolupráca je skvelým základom na organizovanie stále kvalitnejších podujatí, ktoré nám môžu závidieť i za hranicami.

 

PHUTURA.sk

Kamenný obchod v centre Levíc, ktorý rovnako preferuje štýlové obliekanie pre všetky vekové kategórie a ponúka vo svojom sortimente i športovo eleganté oblečenie a obuv. Venuje sa predaju komponentov a prostriedkov úsko spätými s extrémnymi športami a touto filozofiou sa posúva z roka na rok ďalej. Shop, ktorý podporuje miestnych jazdcov na bicykloch, skateboardoch, snowboardoch, ktorý sponzoruje množstvo dobrých jazdcov a ktorý pomáha rásť Slovenskej scéne.

www.PHUTURA.sk

 

SLOGER

Sme tu pre Vás už od roku 2003. Od svojho vzniku sa naša firma zaoberá veľkoobchodným predajom bicyklov a cyklodoplnkov. V našom veľkosklade nájdu obchodníci široký sortiment bicyklov, cyklodoplnkov a dielov. 

Sme importérom na Slovensko pre nasledujúce značky :
bicykle Rock Machine, prilby a okuliare ALPINA, doplnky SIGMA, RAV-X, plášte PANARACER a Stomil, solárne svetlá OWLEYE sedadlá Bassano. 

Okrem týchto značiek firma dováža a distribuuje výrobky značiek : OWLEYE, SMART, TIP-TOP, EXUSTAR, MAGNUM, SEKURA, KMC, VP, VELO, SUGINO a iné.

Pod svojou registrovanou značkou SLOGER firma predáva vypletené kolesá, cyklotašky, osvetlenie, zámky.

 

NEFAB

Výroba a predaj obalových výrobkov z preglejky a kovu, špeciálnych boxov pre IT, telekomunikačný a automobilový priemysel.

Nefab je globálny partner pre kompletné obalové riešenia a ponúka jednorazové, vratné obaly a príslušenstvo. Medzi náš sortiment patria obaly z preglejky, dreva, plastu, vlnitej lepenky a ocele, vnútorné výplne a fixácie materiálov ako EPE, EPS, drevo, papier, honeycomb, LDPE, kompletný program VCI balenia  (ochrana pred koróziou)  a ESD balenia (ochrana pred elektrostatickým výbojom), balenie nebezpečného tovaru a tiež rôzne príslušenstvo a doplnky a to všetko na mieru zákazníkovi!

Geňa 5361/59, 934 01 Levice

Industrial Park Geňa
Telefón:
036 / 635 65 00
Fax:
036 / 635 65 17

www.NEFAB.sk

 

BLACK FLYS

Slnečné okuiare priamo z Kalifornie, ktoré si máš teraz možnosť kúpiť i u nás na Slovensku.  Black Flys podporujú všetky naše akcie od začiatku ako ku nám dorazili a musíme povedať, že ich kvalita, design a prevedenie má malú konkureniu v naších lokalitách. Jednoducho povedané treba si ich vyskúšať a už ich ole nedáš.

www.BLACKFLYS.sk

 

MERIDA, Predajňa Beka Levice

Merida patrí medzi najväčších výrobcov bicyklov na svete a v cyklistickej brandži je známa ako tvorca nových technológií. Nie je sa preto čomu čudovať, že majstri sveta a olympijski víťazi jazdia na Meridách. Predajňa v meste Levice Vám ponúka túto kvalitnú značku, v ktorej nájdete výrobky od doplnkov po samotné cestné i horské bicykle. Čaká na Vás príjemná obluha s množštvom pekného tovaru.

Adresa Predajne:

Kalvínske nám.3, 934 01 Levice
Telefón: 036/ 6312 387

FIND Us ON FACEBOOK

 

DIRET

Našou hlavnou činnosťou je činnosť reklamnej agentúry a výroba a predaj prezentačných systémov. V súčasnosti prebieha redizajn našich stránok. Výroba reklamy spočíva vo výrobe reklamných tabúľ, reklamné plachty s očkami, 3D písmená, rezaná reklama z PVC fólie, polep áut a výkladov, veľkoformátová tlač. Rovnako sa venujeme výrobe prezentačných systémov Klap rámov a Euroclip, klip rámov.

www.DIRET.sk

 

LEAF Slovakia s.r.o.

Leaf je nadnárodná skupina, ktorú tvoria spoločnosti podnikajúce v oblasti výroby cukroviniek a distribučné spoločnosti. Výroba  sa  orientuje na produkciu pretlačovaných výrobkov, pastiliek a poťahovaných sladkostí ako aj balenie luxusných cukrárskych výrobkov.
 

 

JÄGERMAISTER

Je to bylinný likér so silnou, výraznou vôňou, citlivo vyváženou horkosladkou chuťou a príslovečne priaznivými účinkami na tráviacu sústavu. Tento nápoj nás rovnako podporil a povzbudil pri aktivitách.

Logá Hlavných sponzorov