Po viacerých úspešných akciách sme rozmýšľali, čo by sme mohli dať ďalšie. Mali sme tu BMX, Graffiti, Inline, Dance a Hudbu. Napadlo nás, prečo by sme nedali všetko do seba a usporiadali podujatie, na ktorom by si každý našiel to svoje. Základ bol priestor a ďalšie možnosti. Levický skatepark sa nachádza v strede sídliska a tak sme rozmýšľali o iných možnostiach. Takéto akcie by bolo dobré robiť na viditeľných a hlavne netradičných miestach. Napadlo nás, čo keby sme skúsili použiť priestory miestnej tržnice. Viac nám nechýbalo a hneď v ten deň sme začali vybavovať a informovať sa.

To bol moment kedy sme spoznali človeka, ktorý nám dodnes aktívne pomáha a podporuje našu komunity a to rôznymi smermi. Za podpory majiteľa, respektíve aj jeho si Erika, sme sa po od prezentovaní dohodli na tom, že budeme môcť tunajšie priestory tržnice využiť naplno a zorganizovať tak najväčšiu akciu tohto typu, ktorá sa v okolí ešte nekonala.

Prípravy a prvé úlety. Stanovili sme si dátum a to august/leto, kedy sú ľudia doma a čakajú na akcošky, kde by sa mohli odreagovať a užiť si to.

Fotogaléria / Videogaléria

Táto fotogaléria je prázdna.