Myšlienka Graffiti akcie vznikla už dávnejšie a však až teraz sme sa rozhodli usporiadať aj podujatie venované ľuďom, ktorí sa radi venujú kreatívnemu a veľmi zaujímavému umeniu. V našom meste sa už viac krát uskutočnili podobné jamy, ktoré organizovali práve chalani, ktorí sa tomu venujú a pozývali tak k nám priateľov, ktorí radi prišli a niečo na legálne steny nastriekali.

Aj preto, že sa nám Graffiti páčia a považujeme ich za neoddeliteľnú súčasť pouličného štýlu a v podstate tomu, čo nás ako komunitu zaujíma, sme sa rozhodli, že takéto podujatie pod záštitou našej crew uskutočníme.  

V Leviciach je viacero plôch, kde sa dá legálne striekať a kde si môžu všetci vyskúšať umenie s farbami. My sme si vybrali práve plochu pri železničnej stanici, nakoľko je dobre viditeľná z práve železničnej trate a graffiti bude pekne vidieť. Oslovili sme miestnu firmu, ktorej stena je práve tá, na ktorú sa bude maľovať a za výmenný obchod, namaľovať ich bránu za výmenu požičania elektrického kábla, sme mohli začať.

Táto akcia nasledovala hneď na druhý deň po Inline cupe 2010 a nakoľko deň pred pršalo, tešili sme sa, že aspoň jedna akcia sa nám podarila dotiahnuť do konca. Celý deň bolo pekné slniečko a po daždi ani stopy.  Chalani pomaľovali steny všemožnými farbami  a ich výsledok si môžete pozrieť vo fotogalérií.

Fotogaléria / Videogaléria

Táto fotogaléria je prázdna.