V 13.júna roku 2009, sme zorganizovali jednu z prvých veľkých akcií u nás v Leviciach venovanú in-line aggressive. Táto akcia bola rovnako aj jedna z prvých akcií oficiálne organizovaná OZ Klub extrémnych športov ZooCrew. Celé športové podujatie sa uskutočnilo v Levickom skateparku na Rybníkoch 3, kde sa v roku 1999 vystaval prvý park, ktorý bol venovaný extrémnym športom a od tej doby tu trénujú všetci, ktorí majú záujem o tieto športy.

Celé podujatie sa nieslo v pohodovej nálade za prítomnosti približne 20 jazdcov z celého Slovenska. Nakoľko aggressive in-line na Slovensku nemá až tak veľké zastúpenie, tak množstvo jazdcov, ktorí dorazili nás milo prekvapilo. Zastúpenie miest ako Bratislava, Banská Bystrica, Liptovský Mikuláš, Košice, samozrejme Levice, či dokonca Brno tvorilo neskutočnú náladu a ukazovalo krásne prevedenie trikov divákom, či okoloidúcim, ktorí sa nemohli nezastaviť a vychutnať si tak tento pohodový deň.

Slniečko v tento letný deň svietilo od rána a tak nám nič neprekážalo, aby sa celé závody nemohli udiať až do konca. Vďaka prítomnosti fotografov a kameramanov si môžete teraz pozrieť ako to celé vyzeralo a kochať sa mega trikmi od kvalitných jazdcov.

Výsledky:

1. René Malenčík

2. Adam Prajs

3. Pavol Medár

Fotogaléria / Videogaléria