Na základe minuloročnej skúsenosti a dobrých spomienok na akciu Inline cup 2009, ktorá sa podarila a mala úspech, sme sa rozhodli usporiadať ďalšie pokračovanie pod názvom Inline cup 2010, ktoré sa znovu uskutočnilo v našom miestnom skateparku v Leviciach.

Po úspešnej minuloročnej akcií sa nám i sponzorstvo zháňalo jednoduchšie , nakoľko ohlasy boli vynikajúce a žiadalo si to pokračovanie. Začali sme s prípravami a celkovou organizáciou závodov. Bolo potrebné vybaviť ako štandardne ozvučenie, pripraviť priestor, altánky, sedenie, zopár paliet z miestnej firmy, ktoré slúžili ako prekážky i sedenie a pomaly sa to všetko mohlo začať.

Celková príprava bolo zdĺhavejšia a komplikovanejšia, nakoľko sme chceli zdvihnúť úroveň znovu a nejaký ten stupeň, čo sa nám i v spolupráci s miestnymi komunitami a mestom podarilo v plnej spokojnosti. Deň pred súťažou bolo všetko pripravené na pohodový deň plný jazdenia.

Keď som sa však ráno zobudil a pozrel von oknom, neveril som vlastným očiam. Pršalo. Prebral som sa rovno z postele do topánok a bežal na miesto činu. Všetko bolo kompletne mokré, prekážky, sedenia a v podstate to čo sme chytali nejakú tú dobu. Ľudia sa pomaly schádzali a i jazdci z rôznych kútov Slovenska postupne prichádzali. Počasie sa však veľmi nezlepšovalo. Miestami to bolo fajn a vyzerali to, že sa nám aj prekážky usušia a však počasie nám v ten deň neprialo. Už keď to bolo tak, že by sa aj dalo jazdiť, tak sa znovu pustil dážď a nám nič iné neostávalo, ako celé podujatie ukončiť a odložiť ho na neurčito.

Nie vždy sa akcia podarí a to platí hlavne pri podujatiach, ktoré sa konajú vonku. To však bola možnosť a odhodlanie sa pustiť do niečoho ďalšieho a usporiadať nasledujúce akcie.

Fotogaléria / Videogaléria

Táto fotogaléria je prázdna.